Services

20150124-karolina-luczynska-gdynia-072-Edit

Moje projektowanie to przede wszystkim: dbałość o szczegóły, spójność wizji, znajomość najnowszych trendów, stosowanie materiałów szlachetnych i ponadczasowych.

Wnętrza, które tworzę mają aurę luksusu i elegancji, są częścią mnie, ponieważ zawsze wkładam w nie całe serce.

Swobodnie posługuję się zarówno stylem neoklasycznym, minimalistycznym, glamour, jak i eko – naturalnym. Realizując projekt nadaje mu „to coś”- odrobinę gustu, wyrafinowania, skromnej powagi, a zarazem lekkości. Dostrzegam piękno w detalach i rzeczach naturalnych-prawdziwych.

Prostota w każdym wydaniu jest bezcenna. Im mniej tym lepiej. Dlatego moje projekty nie są “przegadane”, nadmiernie “przeprojektowane”. Liczy się szczegół, dokładność i nietuzinkowość.

Dbam nie tylko o doskonały projekt, ale również jego dalsze „życie” tworząc piękną, spójną i poukładaną przestrzeń. Od rzutów i wizualizacji, po dobór ręczników w łazience i solniczki w kuchni.

Oferuję profesjonalne projektowanie wnętrz z projektem wykonawczym, usługę konsultacji ,nadzór autorski, jak również realizację projektu pod klucz.

PROCES PROJEKTOWANIA

Lata doświadczeń pozwoliły nam na wypracowanie najskuteczniejszej metody w procesie projektowania. Pozwala ona na doskonałe zrozumienie potrzeb klienta i sprawną realizację.

ETAP 1 : CONCEPTUAL PROJECTS

Na podstawie rzutów dostarczanych przez klienta przedstawiamy propozycję układu funkcjonalnego wnętrza, zawierającą  ewentualne zmiany dotyczące ścianek działowych, nowe fragmenty ścian, rozmieszczenie mebli i podstawowych elementów wyposażenia. Koncepcja obejmuje także propozycję układu sufitów podwieszanych i plan oświetlenia. Na tym etapie wypracowywana jest wspólnie z klientem stylistyczna koncepcja wnętrza uwzględniająca potrzeby, sugestie i upodobania estetyczne inwestora.

karolina łuczyńska

ETAP 2 : PROJEKT WYKONAWCZY

Na tym etapie podejmowane są ostateczne decyzje dotyczące materiałów wykończeniowych, wyboru mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz ( z użyciem próbników materiałów, katalogów itp). Projekt ten zawiera:

 • odręczne szkice i rysunki wizualizacyjne
 • aranżacja posadzek
 • propozycje dotyczące dekoracji okien
 • propozycja doboru oświetlenia
 • projekt sufitów z rozplanowaniem oświetlenia podstawowego oraz pośredniego pełniącego funkcję dekoracyjną
 • projekty wykonania ścian , np. dobór tynków, tapet, kolorystyki, fresków lub innych elementów
 • aranżacja  zabudowy stałej tj. drzwi, obudowy, systemy szaf, garderoby i inne
 • aranżacja meblowa
 • projekty kuchni i łazienek z doborem mebli, płytek , wyposażenia…
 • projekt dekoracji wnętrza oraz dobór tkanin  dodatków , dywanów, lamp, aranżacji okna
 • doradztwo projektowe w trakcie trwania prac

Na tym etapie dostarczane są inwestorowi wszystkie propozycje produktowe wraz z proponowanymi dostawcami, bez kosztorysów. Kosztorysy wyceniane osobno.

Etap I i II stanowi integralną część.

ETAP 3 : VISUALISATION

Na tym etapie wykonujemy wszelkie wizualizacje standardowe (w cenie projektu ) lub na życzenie klienta  fotorealistyczne. Przykład wizualizacji fotorealistycznych:

Akcesoria

Nasz projekt zawiera wszelkie niezbędne detale, aby przestrzeń była w pełni “dokończona”, “dopowiedziana”. Dobierzemy wszystko od wazonu w salonie, po ręcznik w łazience, pościel w sypialni i solniczkę w kuchni, aby zaprojektowana przestrzeń stała się Twoim domem.

proces projektowania

PAKIETY OFERTOWE

KONSULTACJA PROJEKTANTA

Dla klienta, który nie ma potrzeby zamawiania pełnego projektu , a jedynie poszukuje inspiracji, pomysłu, porady.  Konsultacja trwa 1 h, obejmuje poradę, oraz przesłane drogą mailową propozycje projektanta.

PROJEKT POJEDYNCZEGO POMIESZCZENIA

Dla klienta , który potrzebuje jedynie zaaranżować jedno z wybranych pomieszczeń domu, apartamentu.

PROJEKT KOMPLEKSOWY DOMU/ APARTAMENTU Z NADZOREM LUB BEZ NADZORU

BEZ NADZORU.

Dla klienta dyspozycyjnego, który ma czas zająć się własną budową, remontem, a brak mu jedynie pomysłu na wnętrze.

Z NADZOREM.

Dla klienta zabieganego, który potrzebuje pełnej aranżacji, dokumentacji technicznej i nadzoru , a nawet wykonania “pod klucz”.

CAROLINE’S HOME & DECORATION

Potrzebujesz niebanalnego prezentu, lub przedmiotu, który ozdobi Twój dom lub biuro? Szukasz komody, szafy, stolika czy półek? Masz własny pomysł na nie, ale potrzebujesz inspiracji i wsparcia profesjonalisty? Poszukujesz rzeczy wyjątkowych innych niż wszystko co dostępne w sklepach? Ten pakiet jest właśnie dla Ciebie. Przyjdź, pomożemy Ci stworzyć idealny dla Ciebie produkt lub ciekawy prezent.

PERSONAL SHOPPING

Zakupy z projektantem. Oferujemy Ci wyjątkową usługę. Możliwość wybrania się na zakupy z projektantem. Chcesz zmienić coś u siebie w domu? Potrzebujesz kupić nową zastawę stołową? komplet dekoracji do wnętrza? nie wiesz jaką pościel wybrać do sypialni , aby pasowała do całości ? Zapraszamy ! Pójdziemy z Tobą na zakupy i pomożemy Ci wybrać.


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to save temporary file for atomic writing.' in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35