“Wiem jak wielkie znaczenie ma dla nas miejsce, w którym mieszkamy i z którego czerpiemy energię w czasie odpoczynku. Wszyscy marzymy o takim miejscu, do którego z przyjemnością się wraca, w którym chce się przebywać, pracować, uczyć, wychowywać…, które odzwierciedla nasze gusty i pragnienia. Dlatego moją misją jest spełnić te marzenia o idealnym miejscu na ziemi.”

Misja

W projektowaniu chodzi o coś więcej niż tylko właściwe miejsce elementów użytkowych. Ma to bardziej związek z nami niż przedmiotami. Projektowanie to odbicie naszych temperamentów, zwyczajów… nas samych…

Moje projektowanie to za każdym razem podróż w głąb, która finalnie oddaje konkretną osobowość – wyraża ją we wnętrzu.

W moim projektowaniu liczy się pomysł -tak, by nawet jednym zabiegiem architektonicznym zmienić całe wnętrze i czyjeś życie…

Wiem, że miejsce w którym mieszkamy, decyduje o tym, jak żyjemy, tworzymy, kochamy … Z niego czerpiemy energię i wszyscy o nim marzymy…  I moją misją jest spełnić te marzenia.

Jeśli pragniesz idealnego miejsca na ziemi, daj zabrać się w niezwykłą podróż pełną inspiracji.

Przyjdź, porozmawiaj, przekonaj się, zostań…

Doświadczenie

Swoje doświadczenie i wiedzę szlifowałam od dzieciństwa. Otaczając się artystami, plastykami, rzeźbiarzami… chłonęłam ten świat i wrosłam w niego. Projektowanie dzięki odziedziczonemu zmysłowi i talentom plastycznym miałam we krwi.

Od 2007 roku prowadzę własne studio i zajmuję się tworzeniem wyjątkowych aranżacji wnętrz.

Współpracuję z wydawnictwami, które na bieżąco pokazują je na łamach swoich magazynów. Można je obejrzeć m.in. w “DOBRZE MIESZKAJ”, ŚWIAT ŁAZIENEK I KUCHNI”, “100% WNĘTRZA”, “ŚWIAT REZYDENCJI WNĘTRZ I OGRODÓW”.

Od 2012 zasiadam w jury konkursu DOBRY DESIGN, który ma za zadanie wyłonić najciekawsze produkty wyposażenia wnętrz w Polsce.

Od 20 lat zajmuję się fotografią. Mam za sobą, wiele plenerów fotograficznych w kraju i za granicą, 16 wystaw w tym 3 indywidualne.

Systematycznie rozwijam moją wrażliwość artystyczną, wiedzę oraz umiejętności projektowania. Śledzę najnowsze światowe trendy regularnie bywając na branżowych targach. Najważniejsze z nich to I Saloni w Mediolanie, Cersai w Bolonii, 100% design w Londynie, Maison & Objet w Paryżu, Singapurze czy targi Index w Dubaju.

Partnerzy

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i pieczołowicie przez lata wyselekcjonowanymi firmami oferującymi wysokiej jakości serwis i nietuzinkowe produkty. Naszym stałym partnerem jest salon wyposażenia wnętrz MEBLOLIGHT SHOWROOM wraz z którym produkujemy dla Państwa nie tylko wszystkie meble, ale i kompleksowo wyposażamy inwestycje.